Absolventi 2015

Veřejnosprávní činnost - Administrativa justice

Bezděková    Milena
Bímová        Veronika
Glozarová    Radka
Haluza        Ondřej
Hanáková    Sabina
Hasík        Vítězslav
Henzlová    Lenka
Hökl        Jan
Hortová        Jana
Hřibová        Petra
Janštová    Kristýna
Kadlecová    Lucie
Macková        Sabina
Macůrková    Michaela
Michalíková    Lenka
Mlčúchová    Anna
Procházková    Dana
Roobová        Helena
Sekyrová    Denisa
Schlimbach    Marek
Smolková    Kateřina
Svatušková    Renata
Švejdíková    Iveta
Vránová        Michaela


Veřejnosprávní činnost - Veřejná správa

Bestvinová    Tereza
Březinová    Hana
Čachotská    Denisa
Dočekalová    Michaela
Hanzlík        Jiří
Janíčková    Barbora
Janíčková    Klára
Jelínek        Rostislav
Kalwodová    Veronika
Kejhová        Nikola
Knesl        Marcel
Kroupová    Pavla
Kučerová    Veronika
Kvapilíková    Monika
Kvapilová    Růžena
Musilová    Veronika
Pařízková    Martina
Poláčková    Barbora
Ptáčková    Barbora
Sokola        Roman
Vala        Jonáš
Vozdecká    Blanka
Žváčková    Zuzana


Personální řízení

Běhounková    Pavlína
Bytešníková    Ariadna
Dosoudilová    Veronika
Drymlová    Michaela
Elederová    Hana
Hochová        Klára
Hošková        Jana
Hynšt        Michal
Chalupová    Alžběta
Chudý        Marek
Jelínková    Petra
Kocman        Dalibor
Kopřivová    Kateřina
Kovaříková    Nikola
Kunstová    Soňa
Procházka    Josef
Reviláková    Nicole
Rozmahelová    Nikola
Růžičková    Lenka
Staňková    Dominika
Urbánková    Michaela
Uvírová        Dominika
Valová        Kristýna

Absolventi 2014

Veřejnosprávní činnost - Administrativa justice


Balgová        Leona    
Dikyová        Iva    
Dirdová        Martina    
Fafílková    Aneta    
Fišerová    Kristýna    
Hasilová    Hana    
Hrbková        Alžběta    
Hrubeš        Jan    
Kirschová    Kamila    
Kleiblová    Beáta    
Kolářová    Eva    
Kotlánová    Světlana    
Mahdal        Michal    
Malíková    Iva    
Pavelková    Erika    
Pavelková    Renata    
Pektorová    Nikola    
Pospíšilová    Iveta    
Řiháková    Hana    
Serafinová    Kristýna    
Sotolářová    Jitka    
Soukopová    Pavla    
Svobodová    Ivana    
Šafránek    Petr    
Šedová        Nina    
Šešulová    Veronika    
Štěpánková    Ivona    
Šunková        Lenka    


Veřejnosprávní činnost - Veřejná správa

Badin        Jakub
Doleželová    Hana
Fráňová        Lenka
Furmánková    Tereza
Jirák        David
Karamanová    Darina
Klímová        Nikola
Kozlová        Martina
Ledvina        Zdeněk
Loubalová    Alena
Loy        Ladislav
Martínková    Petra
Mrkvanová    Marie
Plevačová    Radka
Růžičková    Lucie
Siegerová    Lucie
Sláma        Jiří
Valla        Marián
Vitoslavská    Kateřina
Zdražilová    Monika


Personální řízení

Bulínová    Veronika
Dobrovodská    Karolína
Doležalová    Eva
Drozdová    Lucie
Dubová        Sarah
Fialová        Markéta
Hamzíková    Barbora
Hapak        Diana
Hloušková    Anna
Holubář        Radim
Horáková    Kateřina
Koumarová    Andrea
Kühnová        Anna
Lžičař        Tomáš
Michalíková    Alena
Palová        Lucie
Patočka        Ondřej
Pelikán        Tomáš
Přibylová    Vendula
Slavíková    Marie
Šebelová    Daniela
Štěničková    Sylva
Štěpánková    Pavla
Tručková    Pavlína
Veselá        Hana
Větrovská    Michaela


Absolventi 2013

Veřejnosprávní činnost - Administrativa justice

Bártková    Tereza
Bartoníčková    Lucie
Brožová        Eva
Cigánková    Marta
Gálová        Tereza
Hanáková    Nikola
Hlávková    Lenka
Holá        Jitka
Klofáčová    Andrea
Kočicová    Kateřina
Kučerová    Tereza
Loubková    Erika
Lukeš        Dominik
Maňasová    Lucie
Mičianová    Zuzana
Pernicová    Petra
Roblová        Šárka
Sodomková    Klára
Strouhalová    Kristýna
Šaclová        Jitka
Šafářová    Petra
Tesařová    Kateřina
Trnková        Petra
Urbánková    Michaela
Vašková        Veronika
Vrbová        Tereza
Vymazalová    Petra
Záluská        Veronika
Zomchak        Oksana

Veřejnosprávní činnost - Veřejná správa

Bažantová    Michaela
Blatová        Lenka
Brzobohatý    Martin
Burešová    Šárka
Cihlář        Vojtěch
Čapková        Michaela
Divínová    Martina
Fleková        Iva
Grossová    Petra
Grusová        Šárka
Chuchlová    Lucie
Inochovská    Lenka
Kadlecová    Marta
Königová    Veronika
Kotoučková    Klára
Krátká        Helena
Kulhánková    Hana
Látal        Patrik
Loy        Lukáš
Marková        Nikola
Mezuláníková    Zdislava
Müller        Radek
Nováková    Magdaléna
Oplatková    Lucie
Pekaříková    Markéta
Pešková        Irena
Peštálová    Nikola
Podškubková    Gabriela
Pokorová    Kateřina
Pollaková    Veronika
Prustoměrská    Žaneta
Putnová        Monika
Riglová        Nikola
Sobotková    Ivona
Šalomounek    Vít
Šauerová    Jana
Štaubertová    Anna
Šustáčková    Veronika
Švedová        Sylvie
Tréšková    Gabriela
Tříletá        Martina
Vavřínová    Daniela
Vodáčková    Lucie
Zalabová    Deborah
Žamberská    Leona

Personální řízení

Březovská    Lenka
Budíková    Helena
Faistlová    Jana
Floriánová    Barbora
Gazsiová    Ilona
Gečnuková    Barbora
Glozarová    Ivana
Humlová        Anna
Jančí        Eliška
Janovský    Jiří
Komárková    Aneta
Kršková        Monika
Machálková    Marika
Mayerová    Denisa
Navrátil    Marek
Novák        Adam
Odložilová    Monika
Ramšáková    Zuzana
Rožičová    Veronika
Růžička        Martin
Semencová    Barbora
Staňka        Patrik
Vašíčková    Kateřina
Vášová        Tereza
Veselý        Marek

Absolventi 2012

Veřejnosprávní činnost, zaměření Administrativa justice

Barboříková Dušana    
Červinka Petr    
Daňková    Jana    
Fanta Aleš    
Hájková Iveta    
Hodonská Simona    
Chaloupková Lucie    
Chlupová Helena    
Chrást Lukáš    
Kavalec Pavel    
Konopková Petra    
Kožuchová Klára    
Králíková Kateřina    
Křížová    Nikola    
Lagronová Denisa    
Lapčíková Dominika    
Lincová    Petra    
Maršálková Alena    
Martinová Iva    
Měchurová Karolína    
Mičunková Barbora    
Paseková Milena    
Patka Štefan    
Pelánová Jana    
Plchová    Denisa    
Průdková Ivana    
Radová    Jindřiška    
Ryšánková Sandra    
Seďová    Vendula    
Seifová    Denisa    
Slováková Dana    
Soukup    Roman    
Sova    Petr    
Šenkýř    Miroslav    
Tylčeová Veronika    
Vašková    Tereza    
Zajíčková Věra    
Zitová    Marta    
Zoufalá    Martina    
Zvolánková Aneta    


Personální řízení, zaměření Personální poradenství (indiv. stud. plán)

Blažková Lenka    
Červinka Michal    
Červinková Simona    
Dvořáková Kateřina    
Fajksová Tereza    
Filipová Soňa    
Handel    Jiří    
Handlová Veronika    
Janíčková Daniela    
Kortišová Silvie    
Krchňavá Veronika    
Kubátová Eva    
Mišková    Magda    
Muchová    Pavlína    
Němcová    Erika    
Němečková Marcela    
Novotná    Lucia    
Novotná    Iveta    
Novotný    Petr    
Slámová    Renata    
Straková Magdaléna    
Suchá Petra    
Svobodová Věra    
Tomková    Kateřina    
Vašek Igor    

Personální řízení, zaměření Personální poradenství

Bělánková Eliška    
Blažková Karolína    
Březinová Romana    
Doležalová Kamila    
Fantová    Dana    
Háková    Žaneta    
Hanáková Jana    
Havelková Veronika    
Havlíčková Pavlína    
Henková    Kristýna    
Chloupek Petr    
Inková    Nikol    
Jambor    Miroslav    
Jandová Lucie    
Jenyšová Miroslava    
Kocábová Martina    
Kozlíková Barbora    
Kukla    Jiří    
Ledvinová Iveta    
Maloňová Iva    
Minaříková Hana    
Mrkosová Eva    
Najtová     Daniela    
Pazourková Veronika    
Poláková Petra    
Svobodová Tereza    
Škvařilová Vendula    
Štafová    Pavla    
Šulc    Lukáš    
Uhlířová Petra    
Urbánková Marika    
Vach Martin    
Vernarský Tomáš    
Vlachová Kamila    
Vrbová Zuzana    
Wunschová Iva    

Správní činnost, zaměření Veřejná správa


Areedi Denisa    
Barillová Hana    
Bažantová Edita    
Blažek    Jan    
Bojanovská Kristýna    
Branda    Vlastimil    
Cebáková Michaela    
Doležalová Petra    
Drábková Věra    
Dušková    Bohumila    
Gecová    Petra    
Gřunděl    Pavel    
Hájková    Zuzana    
Hašková    Eva    
Heryánová Radka    
Horáková Kateřina    
Horní    Andrea    
Hricovová Andrea    
Hudcová    Jana    
Chaloupková Jitka    
Chromčáková Hana    
Chudobová Soňa    
Jurčáková Renata    
Klímová    Eva    
Kocmanová Edita    
Kratochvílová Václava    
Krauzová Alena    
Kunová    Renata    
Kyselová Jana    
Lugrová    Olga    
Marušová Petra    
Mičková    Soňa    
Němeček    Michal    
Novák Lubomír    
Nováková Simona    
Papáčková Ladislava    
Pavelková Hana    
Pavlíková Iveta    
Pokorná    Petra    
Poučová    Dagmar    
Presová    Jana    
Račanská Zuzana    
Reim    Lukáš    
Rozehnalová Ivana    
Sigmund    Jiří    
Slavíková Martina    
Stehnová Miroslava    
Stránská Marie    
Suchomelová Lucie    
Suchyňová Renata    
Sukovatá Renata    
Šmejkalová Jana    
Štěpánková Šárka    
Štěpánková Petra    
Tesaříková Kristýna    
Thirkettle Jitka    
Trčková    Jitka    
Urbánková Lucie    
Vavříková Andrea    
Vraspírová Lada    
Záklasníková Lenka    
Zejdová    Lenka    
Zemánková Soňa    
Žižková    Jana    

Veřejnosprávní činnost, zaměření Veřejná správa


Bartlová Veronika    
Bilíková Jana    
BojanovskáLucia    
Bříza David    
Čermáková Veronika    
Dědková    Lenka    
Dobešová Lucie    
Gurecká    Klára    
Hanuljaková Iveta    
Hladká    Lenka    
Hubáčková Eliška    
Hudosová Michaela    
Hyklová    Petra    
Jandová    Veronika    
Jandová    Vendula    
Jelínková Jana    
Jurka Filip    
Kaláb Tomáš    
Konečná    Lenka    
Kopřivová Marcela    
Kotolová Veronika    
Kožíšková Petra    
Lang Oldřich    
Lukešová Eva    
Machorek Tomáš    
Malá Monika    
Matějíčková Kateřina    
Mauerová Petra    
Ondrušková Jana    
Pěnkava    Martin    
Pivečková Hana    
Proschek Ondřej    
Ratislavová Iveta    
Raušerová Veronika    
Růžičková Lenka    
Salcburgerová Petra    
Sládková Kateřina    
Sobotková Ivana    
Svobodová Petra    
Škodová Adéla    
Šopíková Barbora    
Šťastná    Lucie    


Absolventi 2011

Správní činnost, zaměření Administrativa justice

Adamcová Lucie    
Bartoňová Jana    
Bezděková Šárka    
Blatová    Marilyn    
Buchalová Vanda    
Čapková Simona    
Černotová Lenka    
Dočkalová Petra    
Formánková Pavlína    
Halfarová Lenka    
Hamáková Šárka    
Hejlová    Ema    
Horníková Martina    
Houzar Petr    
Jabůrková Monika    
Kopecká    Darina    
Kratinová Barbora    
Křížová    Helena    
Kučerková Michaela    
Lukešová Hana    
Lužná    Markéta    
Mazalová Kristýna    
Měřičková Lucie    
Nekvindová Markéta    
Nováková Pavla    
Očenášek Zdeněk    
Oslzlá    Veronika    
Pecinová Bronislava    
Peterka    Michal    
Petriláková Lucie    
Skládalová Zuzana    
Slámová    Martina    
Šilarová Andrea    
Tkáčová    Natália    
Tomková    Šárka    
Vencálková Jana    
Waidhoferová Lucie    
Zemanová Tereza    
Zouharová Petra    

Personální řízení, zaměření Personální poradenství

Bracková Aneta    
Čechová     Pavla    
Drozdová Kateřina    
Eliáš Zbyněk    
Hrušková Blanka    
Chocholáč Petr    
Kirchnerová Anna    
Kotrbová Ivana    
Krejčová Marie    
Kunderová Kateřina    
Pelikánová Markéta    
Sedláček Jaromír    
Sklenářová Kateřina    
Slezáková Andrea    
Stárková Lenka    
Šafářová Petra    
Šumpela    Karel    
Trněná    Martina    
Záhorcová Veronika    


Personální řízení, zaměření Public relations    

Beránková Jana    
Borovská Veronika    
Čermáková Ivana    
Daka Laura Lia    
Doležalová Petra    
Dvořáková Adéla    
Ferencová Michaela    
Chládková Barbora    
Jánová Martina    
Karlíková Andrea    
Kocman Jiří    
Kovaříková Veronika    
Kyprová    Jana    
Kytličková Veronika    
Lyčková    Leona    
Meluzínová Iveta    
Ondrová    Petra    
Otoupalíková Silvie    
Pink Lukáš    
Šálková Tereza    
Varmužová Vladana    

Správní činnost, zaměření Veřejná správa

Bančáková Jana    
Benešová Helena    
Blatová    Tamara    
Blažková Simone    
Braunerová Jana    
Březinová Veronika    
Dobrovodská Nikola    
Dolečková Lucie    
Doležalová Hana    
Dostálková Andrea    
Dumpíková Lenka    
Dvořáčková Hana    
Fialová    Blanka    
Fialová    Jana    
Gájová    Marie    
Grof Tomáš    
Handlová Martina    
Höklová    Květoslava    
Hořovská Jana    
Hrušková Kateřina    
Jakubcová Dagmar    
Jakubiková Žaneta    
Janošková Ivana    
Kissová    Lenka    
Koutný Pavel    
Kozmíková Stanislava    
Králíčková Helena    
Kratochvilová Iveta    
Kuba Leoš    
Levinská Kateřina    
Mazalová Eva    
Miklasová Lenka    
Neklapilová Veronika    
Nešporová Lucie    
Netušilová Denisa    
Neubergová Ivana    
Niklová    Erika    
Novotná    Petra    
Pivoňková Iveta    
Prchalová Monika    
Rybnikářová Barbora    
Sklenářová Kateřina    
Stejskal Josef    
Strašilová Olga    
Suchánková Markéta    
Svobodová Lucie    
Svobodová Monika    
Šedová Dagmar    
Šigutová Kamila    
Švapíková Nika    
Toman Radek    
Zajícová Veronika    
Zlonická Lenka    

Správní činnost, zaměření Veřejná správa


Bečvář Martin    
Bustová    Aneta    
Crhounková Milada    
Černá Alexandra    
Davčík Luboš    
Fatka Jan    
Fialová Nikola    
Hrabalíková Dobroslava    
Huláková Jiřina    
Chládek    Miroslav    
Chrástová Michaela    
Janištin Petr    
Jindrová Pavla    
Jurášová Ivana    
Kašpaříková Petra    
Konečná    Silvie    
Kubíčková Iveta    
Kudličková Kristýna    
Lábrová    Veronika    
Macková    Šárka    
Maliňák    Pavel    
Mavlerová Veronika    
Odehnalová Lenka    
Sajídíová Alena    
Staňa Miloslav    
Svobodová Zuzana    
Svobodová Šárka    
Štěpánek Petr    
Tichý Filip    
Vysloužil Bronislav    
Wimmer Radim    


Absolventi 2010

Správní činnost, zaměření Administrativa justice

Adamcová Lucie    
Bartáková Hana    
Bažatová Kristýna    
Czendliková Nela    
Čermáková Veronika    
Debnárová Ivana    
Dědková Zuzana    
Dvořáková Pavlína    
Hála Aleš    
Halámek Jiří    
Hanzlová Iveta    
Hlavienková Pavlína    
Horáková Šárka    
Hrančíková Veronika    
Janhubová Ingrid    
Juráčková Lucie    
Kadlíčková Iveta    
Keprtová Gabriela    
Kohut Jiří    
Kochová Monika    
Kubíčková Pavlína    
Machovcová Petra    
Martincová Jana    
Nováková Tereza    
Pařilová Marcela    
Pečenková Kateřina    
Pokladníková Věra    
Poslušný Pavel    
Rástočná Hana    
Sedílková Monika    
Sedláková Michaela    
Slezáková Kateřina    
Starečková Michaela    
Šebelová Monika    
Šmíd Martin    
Treznerová Eva    
Větrovský Petr    
Vidourková Jana    
Vodehnalová Tereza    
Výstrková Vendula    
Žáčková    Michaela

Personální řízení, zaměření Personální poradenství    

Bojda Jan    
Dýmová Erika    
Hanák Tomáš    
Handlířová Zuzana    
Horká Eva    
Horká Marcela    
Justová Vendula    
Kardašová Soňa    
Kuchaříková Lucie    
Lišková    Klára    
Mejsnarová Iva    
Milota Petr    
Navrátilová Pavla    
Novotná    Hana    
Paličková Martina    
Pavlíková Monika    
Pešinová Jana    
Rajská Jana    
Sedláková Michaela    
Schnirchová Barbora    
Šebková Markéta    
Ševčík Jiří    
Tošková Kateřina    
Vlčková    Žaneta    
Zapletalová Zdeňka    


Personální řízení, zaměření Public relations    

Bartošová Soňa    
Hladká Monika    
Kocábová Lucie    
Kotrlová Helena    
Kremláčková Vendula    
Libenská Šárka    
Onderličková Eliška    
Řezníček Radek    
Sedláková Jana    
Scherhauferová Lucie    
Sýkorová Nikola    
Zouharová Veronika    

Správní činnost, zaměření Veřejná správa

Beránková Bronislava    
Dufková    Lucie    
Frömelová Dominika    
Galeková Kateřina    
Hegyiová Marie    
Herníková Magda    
Hloušková Petra    
Holíková Petra    
Horáková Marcela    
Hynková    Eva    
Chrástová Lenka    
Chytilová Monika    
Chytrá    Veronika    
Jelínková Svatava    
Kaličiak Martin    
Košťálová Iva    
Králová Tereza    
Krčmářová Andrea    
Kroupová Nicol    
Kryčer Jiří    
Lesáková Markéta    
Lukešová Zuzana    
Malíková Jitka    
Mikysková Markéta    
Mojžíšek Jiří    
Novotná    Irena    
Paulíčková Jana    
Pecháčková Monika    
Peloušková Simona    
Plchová    Andrea    
Poláchová Zdeňka    
Rakovecká Iryna    
Růžičková Lenka    
Stopková Mária    
Strancová Silvie    
Ševela Jiří    
Štěpánková  Nataša    
Štercl Radek    
Švajgrová Radka    
Vašíčková Marie    
Veselá Simona    
Vrbacká Leona    
Záhorská Alena    
Zloch Martin    
Žáčková Michaela    
Železná    Renata    

Správní činnost, zaměření Veřejná správa

Albertová Monika    
Botíková Kristýna    
Brázdová Pavlína    
Čuprová    Jana    
Freitagová Klára    
Hanáková Magdalena    
Hrbáč Radek    
Kafková    Zuzana    
Kaňáková Vladimíra    
Katolická Petra    
Knápková Michaela    
Koláříková Andrea    
Kolouch    Ondřej    
Králíková Daniela    
Kubiszová Krystyna    
Kudláčová Andrea    
Kulik Vlastimil    
Langer Jan    
Lilek Jiří    
Merwová    Tereza    
Milotínský Michal    
Nováková Dita    
Píza Přemysl    
Prudilová Kateřina    
Saidlová Ivana    
Seltsamová Jitka    
Slovák    Petr    
Striegelová Petra    
Suchánek Pavel    
Svoboda    Pavel    
Šíblová    Věra    
Šimonová Kamila    
Tauerová Marcela    
Valentová Lenka    
Vavříčková Monika    
Vojtková Kateřina    
Zálešáková Markéta    
Zemánková Adéla    
Zouharová Ludmila    


Absolventi 2009

Správní činnost, zaměření Administrativa a právo EU

Čermáková Petra    
Hübsch Marek    
Kovácsová Aneta    
Matoušek Ondřej    
Pecinová Kateřina    
Rumlerová Soňa    
Šulová Veronika    
Švecová Klára    

Správní činnost, zaměření Administrativa justice

Bednářová Karolína    
Cabalová Táňa    
Čapková    Kamila    
Černý    Vojtěch    
Frolichová Lucie    
Gajdošová Libuše    
Gálová Lenka    
Grolich Lukáš    
Grycová    Jana    
Hanáková Lenka    
Holešinská Blanka    
Hořáková Eliška    
Hrdličková Aneta    
Charvátová Jana    
Chvílová Eva    
Jančíková Zuzana    
Jelínková Jana    
Killarová Pavla    
Kolářová Petra    
Kopečková Barbora    
Kosprdová Veronika    
Krupanská Lucie    
Křepelková Iva    
Křižková Andrea    
Kudláčková Lucie    
Kummerová Silvie    
Labuda Dalibor    
Litrbacká Martina    
Lukavská Stanislava    
Lundová    Helena    
Lungová    Pavla    
Matějová Kateřina    
Měchurová Barbora    
Nekuda Jiří    
Nováková Eliška    
Ondráčková Lenka    
Pachlopníková Jitka    
Pisarenková Irena    
Polesná    Hana    
Prustoměrská Lucie    
Řehulková Monika    
Samková Jiřina    
Stolař David    
Šebesta    Jiří    
Šebestová Markéta    
Šenkýř Jiří    
Škramlíková Martina    
Tesaříková Eliška    
Tučková Petra    
Veselý Vladimír    
Viktoryn Karel    
Zábojová Veronika    
Zavřelová Dita    
Zedník Jan    
Zetochová Jana    
Zimolková Veronika    

Hospodářsko-správní činnost, zaměření Daňové poradenství

Abrahamčík Adam    
Dvořáková Veronika    
Faksová    Kateřina    
Gregorová Hana    
Homolková Eva    
Honců Hana    
Chmelíčková Lucie    
Kadičová Kateřina    
Kellnerová Veronika    
Kollárová Pavlína    
Kršová Svatava    
Mazáňová Lucie    
Mikušová Dagmar    
Přibylová Klára    
Přikrylová Radka    
Skoupá Ivana    
Úreková Ivana    
Winklerová Jana    
Wognarová Jana    


Personální řízení, zaměření Public relations

Černá Nina    
Daševičová Aneta    
Fialová    Dita    
Fiedlerová Michaela    
Grolich Tobiáš    
Harvánková Silvie    
Hovancová Zuzana    
Kadlecová Hana    
Kočvarová Marie    
Kříž David    
Kříž David    
Kutláková Monika    
Malý Pavel    
Mitošinka Jaroslav    
Nesvadbová Vendula    
Novotná    Zuzana    
Pechtorová Lenka    
Recmanová Soňa    
Skalníková Klára    
Sochorová Lenka    
Ševčíková Lenka    
Štanclová Michaela    
Štukhejlová Monika    
Valešová Veronika    
Vodák Michal    
Vymazal Lukáš    
Žárská Dominika    

Správní činnost, zaměření Veřejná správa

Ambrožová Hana    
Bártlová Ivana    
Behúnová Dagmar    
Bijová Kateřina    
Brandstätter Martin    
Dušková    Martina    
Emmert Petr    
Fejtová    Jindřiška    
Filipová Barbora    
Gottfriedová Pavla    
Hercíková Ivana    
Hradilíková Ladislava    
Chudobová Monika    
Janštová Michaela    
Kaletová Lucie    
Kelčová    Ivana    
Kluková    Nora    
Kocandová Hana    
Korabíková Hana    
Koukalová Ivana    
Krátká Barbora    
Krčmová Marie    
Krejčí Lenka    
Malá Libuše    
Malátek Jiří    
Mašíčková Eva    
Měrková Lenka    
Mrázková Hana    
Novák Petr    
Odvárková Jarmila    
Oujezdská Jana    
Pachtová Zuzana    
Pánková    Vendula    
Paráková Ivana    
Pfeiferová Martina    
Píšová Petra    
Pojerová Lenka    
Schulzová Monika    
Stonnerová Markéta    
Strachoňová Petra    
Straková Martina    
Strnadlová Věroslava    
Strnadová Eva    
Syřenová Petra    
Šajtarová Věra    
Šedivková Hana    
Špačková Zuzana    
Švábová Vendula    
Trnková Eva    
Vašíčková Marta    
Vintrlíková Kateřina    
Vosmek Jiří    
Vrbovská Šárka    
Zbořilová Dana    


Správní činnost, zaměření Veřejná správa

Bezděková Hana    
Bíza Michael    
Blažková Renáta    
Brychtová Veronika    
Bumbálková Petra    
Bureš Václav    
Buršíková Lenka    
Čechová Libuše    
Dobiášová Markéta    
Dvořáčková Jana    
Fučíková Jana    
Hlaváčová Kamila    
Janíčková Lucia    
Jirásek Miloš    
Juranová Dana    
Kacafírková Marie    
Kazíková Marie    
Králíková Zuzana    
Kronesová Sabina    
Kupčíková Ilona    
Kyvířová Lenka    
Malaníková Zuzana    
Murínová Lucie    
Ondrušíková Adéla    
Popelková Petra    
Prokopová Ivana    
Resová Jana    
Segeťová Pavlína    
Větrovský Marek    
Vojtěšková Martina    


Absolventi 2008

Správní činnost, zaměření Administrativa a právo EU

Berka Jaromír    
Brunclíková Iva    
Césarová Michaela    
Dostalová Petra    
Forejtková Michaela    
Janáková Kristýna    
Kasalová Kristýna    
Korecki    Filip    
Libnarová Vendula    
Rusňák Pavel    
Smékalová Vendula    
Válková     Lenka    

Správní činnost, zaměření Administrativa justice

Ambrožová Andrea    
Bařinová Martina    
Bilská    Tereza    
Braunsteinová Marie    
Hanušová Martina    
Hirschnerová Markéta    
Hladíková Dagmar    
Jahůdková Eva    
Janu Barbara    
Kociánová Veronika    
Krátká Gabriela    
Krejčí Katarína    
Malíšková Jitka    
Mazurová Alena    
Miková Magdalena    
Pelcová Ivana    
Rožnovská Marie    
Rožnovská Jana    
Sadecká Miloslava    
Sukovatá Kateřina    
Štosová    Kristýna    
Trechová Ivana    
Záhorová Tereza    
Zieglerová Žaneta    
Zobačová Markéta    

Správní činnost, zaměření Administrativa justice

Atanasova Pavlína    
Čechová    Petra    
Černá Lenka    
Černá Linda    
Dvořáková Dagmar    
Hrabčíková Martina    
Hrůzová    Martina    
Hudcová    Veronika    
Jungwirt Marek    
Křížová    Pavla    
Kučerová Iva    
Kuchařová Hana    
Langerová Jana    
Machová    Kateřina    
Mieslerová Jana    
Musilová Aneta    
Nevřivá    Kateřina    
Petřeková Lenka    
Polominiová Sylvie    
Pospíšil Luděk    
Římovská Michaela    
Schmidtová Michaela    
Skácelová Pavlína    
Sklářová Kristýna    
Streitová Petra    
Suská Hana    
Ševčíková Gabriela    
Škulibová Hana    
Špačková Vendula    
Štolcová, DiS. Petra    
Tlačbabová Miroslava    
Veličková Kateřina    
Veselá Eva    
Zacharová Michaela    
Zapletalová Eliška    
Zatloukalová Eva    
Závacká    Blanka    
Zemanová Eva    
Železová Eva
    

Hospodářsko-správní činnost, zaměření Daňové poradenství

Cenková    Veronika    
Fialová    Hana    
Horká    Blanka    
Jasparová Martina    
Juřičková Barbora    
Kopečná    anna    
Kotrbáček Lukáš    
Krejčiříková Jana    
Omerovič Anela    
Řádek Pavel    
Řiháčková Kateřina    
Římalová Štěpánka    
Šebelová Lucie    
Vallová    Zdeňka    
Velecká    Iva    

Personální řízení, zaměření Personální poradenství

Balogh Peter    
Bolcková Michaela    
Jandora    Jakub    
Jurdová    Monika    
Kosíková Karla    
Křížová    Kristýna    
Midrlová Eva    
Pokorná    Michaela    
Posoldová Jana    
Severinová Petra    
Strachoňová Veronika    
Šujanová Martina    
Valová    Miroslava    
Vespalec Tomáš    


Personální řízení, zaměření Public relations

Blažíková Lucie    
Blažková Kristýna    
Černá Iva    
Daňková    Miroslava    
Dusíková Veronika    
Fridrichová Martina    
Havlíková Romana    
Machovská Gabriela    
Malíková Eliška    
Skýbová    Dana    
Smičková Lenka    
Šišáková Olga    
Vrbíková Olga    

Správní činnost, zaměření Veřejná správa

Baštýřová Veronika    
Benešová Jitka    
Coufalová Lenka    
Dostálová Lucie    
Dundáčková Renáta    
Dvořáková Sabina    
Fiala Vítek    
Francová Eva    
Hrubá Lenka    
Hynar Jaroslav    
Janošíková Radka    
Jeřábková Daniela    
Káčerková Lenka    
Kocourek Aleš    
Korečková Jitka    
Kramářová Ivona    
Krobot Luděk    
Kroutilová Lada    
Kudová Lucie    
Laštovicová Zuzana    
Mazalová Viera    
Mrhač David    
Musilová Zdeňka    
Navrátilová Lucie    
Nesvadbová Petra    
Plzáková Anastázia    
Pospíchal Luboš    
Procházková Zita    
Sítařová Martina    
Sovišová Lenka    
Šerá Ivana    
Vykonal Michal    
Winterová Vladimíra    
Zajíčková Leona    
Zamastilová Gabriela    

Správní činnost, zaměření Veřejná správa

Bielčíková Gabriela    
Binková    Petra    
Čavara Martin    
Čedík Luboš    
Čechovská Ivana    
Černá    Barbora    
Danielová Jana    
Delong Ondřej    
Dodeková Dana    
Dvořáková Michaela    
Grolich    Zdeněk    
Charvátová Lucie    
Irsenská Veronika    
Kelnerová Anna    
Kolůchová Kristýna    
Komzák Ondřej    
Königová Martina    
Kořán Jan    
Křepelková Iva    
Lučanová Kristýna    
Maroušová Radka    
Maťáková Michaela    
Ondráčková Lenka    
Páralová Lucie    
Pochylá    Světlana    
Pochylá    Světlana    
Pospíšilová Petra    
Prátová Pavlína    
Přívětivý Jaroslav    
Samková    Eva    
Stibůrková Martina    
Strašáková Kateřina    
Strnadová Vladislava    
Štefková Petra    
Štěpnička Martin    
Tejkalová Iveta    
Tlachová Lucie    
Veselý Jaroslav    
Vydržalová Šárka

Absolventi 2007

Správní činnost, zaměření Administrativa a právo EU

Červená Martina    
Čulíková Lenka    
Gottstein Jan    
Chlapíková Veronika    
Ilková Hana    
Jakeš Jan    
Kadochová Martina    
Kikerlová Eva    
Kuklová Barbora    
Mačák Stanislav    
Mlčochová Marie    
Neplechová Klára    
Nevimová Petra    
Nováková Kateřina    
Nováková Jitka    
Orlová Zuzana    
Pohanková Veronika    
Pospíšil Marek    
Procházková Ivana    
Skýpala Pavel    
Škorpíková Petra    
Zatloukalová Zuzana    

Správní činnost, zaměření Administrativa a právo EU

Bartlová Terezie    
Bednář Filip    
Floderová Lucie    
Goliáš Richard    
Hlobil Filip    
Knotková Michaela    
Kovářová Michaela    
Kučerová Petra    
Lindnerová Petra    
Maděra Martin    
Mokrá Monika    
Nešporová Pavla    
Paráková Kateřina    
Podsedníková Lucie    
Reisigová Hana    
Šmoldasová Pavla    
Vrba Jan    
Vykydalová Veronika    
Výstrková Hana    


Správní činnost, zaměření Administrativa justice

Bartošová Vaňousová Lenka    
Borkovcová Leona    
Dočekalová Jana    
Drápela    Martin    
Horáková Michaela    
Hylenová Michaela    
Kopečný    Tomáš    
Kovářová Dita    
Krčálová Naďa    
Křepelka Oldřich    
Křivánková Petra    
Kučerová Petra    
Kulatý Petr    
Kykrychová Šárka    
Malachtová Svatava    
Marešová Blanka    
Nečasová Gabriela    
Oklešťková Simona    
Petrlák    Jan    
Požárová Lucie    
Režná Alena    
Rykrová Lenka    
Sedláčková Michaela    
Sovová Šárka    
Svobodová Kateřina    
Šiklová    Monika    
Štěpánek Jiří    
Vaculíková Zdeňka    
Válková    Monika    
Vaňousová Andrea    
Zemánková Petra    

Správní činnost, zaměření Administrativa justice

Adamec František    
Bartková Kristýna    
Bartoňková Blanka    
Benešová Petra    
Cvrková    Milada    
Doleželová Alena    
Dvořáková Alexandra    
Gegnerová Lenka    
Hykšová Dana    
Janderková Pavlína    
Kahánková Alexandra    
Kolaříková Monika    
Kolbert    Radoslav    
Komárek    Tomáš    
Komárek    Jaroslav    
Krejčová Kristina    
Křížová    Iveta    
Kubín Aleš    
Majtanová Iveta    
Nedbalová Petra    
Nyklová    Veronika    
Oudová    Michaela    
Petkovová Lucie    
Přívětivý Jaroslav    
Říhová    Martina    
Skotalová Jana    
Smejkalová Petra    
Smolíková Lucie    
Strašáková Kateřina    
Strnadová Vladislava    
Štěpnička Martin    
Šubík Ondřej    
Švábová Žaneta    
Urbanová Simona    
Vlček Jiří    
Wenigová Jana    
Wítková    Zuzana    

Absolventi 2006

Správní činnost, zaměření Veřejná správa

Alexa Petr    
Babáčková Michaela    
Balatková Lucie    
Dohnalová Václava    
Dokoupilová Terezie    
Filipská Markéta    
Filová    Pavlína    
Frýdecká Stanislava    
Gajdíková Petra    
Gromešová Iva    
Horáková Andrea    
Horká Jana    
Janíková Lucie    
Juřinová Markéta    
Kapustová Alena    
Kéda Petr    
Kijac Zdeněk    
Kociánová Martina    
Königová Michaela    
Koplová    Edita    
Krejčíř    Vojtěch    
Křupková Iveta    
Kunzfeldová Kateřina    
Melichaříková Irena    
Míšková Hana    
Nováčková Radka    
Nováková Petra    
Novotná    Eva    
Olivová    Vladimíra    
Papáková Barbora    
Pavelová Kateřina    
Petrová    Lenka    
Rychlíková, DiS    Lucie    
Ryzá Blanka    
Řičánková Dagmar    
Schindlerová Denisa    
Stará Vendula    
Suchánková Soňa    
Svoboda    Jiří    
Šnajdrová Nikola    
Švarná Šárka    
Tichá Tereza    
Veselá Kateřina    
Větrovcová Tereza    
Vrzalová Kamila    
Zavadil    Zdeněk    
Zimolová Michaela    

Správní činnost, zaměření Veřejná správa


Blahetková Daniela    
Bukovská Radka    
Bulíček    Petr    
Cabicarová Kateřina    
Dominová Martina    
Hrušková Monika    
Chromíková Marcela    
Jarošek    Pavel    
Jelinková Andrea    
Kaňová    Lucie    
Klubusová Helena    
Klusáčková Marcela    
Kollertová Lenka    
Koudelová Renata    
Macáková Barbora    
Malhocká Jindřiška    
Mertlová Taťána    
Mitrengová Blanka    
Můčková    Zdeňka    
Nejezchleb Pavel    
Němcová    Šárka    
Nepokoj    Václav    
Odložilík Leoš    
Oláhová    Petra    
Ouzká Alena    
Peřinová Kateřina    
Procházková Lucie    
Ptáčková Gabriela    
Schweitzerová Radomíra    
Smetanová Hana    
Staňková Pavla    
Strašilová Petra    
Ševčíková Jana    
Višňovská Kateřina    
Vurbsová Kateřina    
Žalkovský Jaroslav    

Personální řízení, zaměření Public relations

Benešová Lucie    
Cetlová    Ludmila    
Francová Tereza    
Hlaváčová Irena    
Horáková Lucie    
Hroneš Pavel    
Chaloupková Helena    
Chmelová Magdaléna    
Jurníček Tomáš    
Knebl David    
Kochová    Pavla    
Konečná    Tereza    
Krátká    Lucie    
Kročilová Petra    
Kulda Richard    
Malochová Hana    
Matějka    Miloš    
Mrákotová Vendula    
Orlová Gabriela    
Patočková Eva    
Pavelková Hana    
Pavlík Josef    
Pobořilová Lenka    
Sázavský Svojmír    
Slatinská Andrea    
Straková Veronika    
Ševčíková Lucie    
Tomancová Michaela    
Vacková    Olga    
Vídenka    Jiří    
Volejníková Eva    
Vyleťal    Milan    


Personální řízení, zaměření Public relations

Gajdošová Simona    
Holubová Lenka    
Kučerová Martina    
Mlčochová Jana    
Pilátová Ludmila    
Skřivánek Jaroslav    
Světnička Marek    
Tichá Lenka    

Personální řízení, zaměření Personální poradenství


Bugnovská Jana    
Daněk Jaroslav    
Dostál Oto    
Fialová Ivana    
Jašová Zdislava    
Jatzková Dagmar    
Koláčková Hana    
Krčmová    Lenka    
Rulíšková Ilona    
Sedláčková Milena    
Schubertová Kateřina    
Staňková Jana    
Václavíková Kateřina    
Zdvyhalová Jana    

Správní činnost, zaměření Administrativa justice

Beňová    Kamila    
Bláhová    Renata    
Cvrčková Eva    
Darmovzalová Petra    
Drame Zdeňka    
Fabiánková Kamila    
Flodr Michal    
Hrtůsová Jana    
Hrubá Petra    
Juříková Eva    
Kainová    Andrea    
Kučerová Martina    
Kytlicová Zuzana    
Lewkiw    Martin    
Lutterová Sandra    
Macháček Daniel    
Miklínová Jitka    
Milbachová Zuzana    
Nahodilová Aneta    
Němcová    Aneta    
Pauzrová Kristýna    
Prášková Lenka    
Přikrylová Miroslava    
Sečkářová Lucie    
Skála Petr    
Skopal    Robert    
Smolová    Barbora    
Suchánková Zdeňka    
Svoboda    Pavel    
Sýkora    Jiří    
Šlapanská Eva    
Štefková Andrea    
Štecherová Lenka    
Töviš Lukáš    
Urbánková Alena    
Vacková    Kateřina    
Veselá Monika    
Vlček Jan    

Správní činnost, zaměření Administrativa justice

Blahová    Kamila    
Fejtová    Drahomíra    
Ferziková Lenka    
Hrubá    Helena    
Hudcová    Elena    
Kabrielová Ivana    
Kociánová Marta    
Kolínková Marie    
Kopiar    Vincent    
Michálková Hana    
Mišejka    Lubomír    
Mokrá    Kamila    
Motáková Monika    
Mračna    Milan    
Piťhová    Lenka    
Ronková    Milena    
Senovičová Karolína    
Surovíková Šárka    
Svobodová Veronika    
Šaldová    Blanka    
Šťastná    Markéta    
Tvarogová Barbora    
Vágnerová Blanka    
Vindišová Hana    
Votřelová Eva    
Zemanová Veronika    

Správní činnost, zaměření Administrativa a právo EU

Arabová    Amel    
Brožovská Sandra    
Brychtová Lenka    
Cmerková Darina    
Doleželová Jana    
Dračka    Karel    
Friáková Veronika    
Fröhlichová Klára    
Gregorová Pavla    
Hammer    Juraj    
Harvan    Josef    
Jagošová Karolína    
Konečný    Jan    
Kopečková Hana    
Kopová    Margit    
Liška    Pavel    
Ludvíková Helena    
Lukasová Milana    
Myšková    Eva    
Navrátilová Šárka    
Nováková Jana    
Odrážková Magda    
Pavláček Radim    
Polák    Tomáš    
Popelářová Pavla    
Rozsypalová Lucie    
Řádková    Simona    
Slaninová Pavla    
Šmiková    Markéta    
Talpa David    
Valtrová Markéta    
Viktorinová Markéta    
Vondrák    Milan    
Záruba Tomáš    
Zídek Josef    
Župková    Karolína    


Absolventi 2005

Správní činnost, zaměření Veřejná správa

Ambrůz Petr    
Báčová Michaela    
Bártová Darina    
Blaháková Petra    
Boháčová Lucie    
Boušková Lenka    
Bušková Helena    
Csandalová Michaela    
Čada Jindřich    
Čermáková Tereza    
Drobiličová Veronika    
Enderes Jan    
Fibichová Eliška    
Furchová Lucie    
Gotvald Vladimír    
Grossová Zuzana    
Groulíková Jana    
Havelková Lenka    
Hodečková Michaela    
Hudcová Kateřina    
Chvátal Ondřej    
Ježková Eva    
Káňová Lucie    
Karásková Martina    
Karásková Martina    
Karešová Michaela    
Knotková Kateřina    
Kousalová Marcela    
Krivušová Pavlína    
Lamáček Lukáš    
Laurinová Lenka    
Lučeničová Dana    
Michnová Lucie    
Nejtek Zdeněk    
Odehnalová Lenka    
Oslzlá Lenka    
Oslzlý Ladislav    
Pipová Markéta    
Pitáková Ivana    
Plešavský Michal    
Poláchová Kateřina    
Půčková Romana    
Schellová Petra    
Sekanina Ondřej    
Skyvová Pavlína    
Sládková Martina    
Sodomková Eva    
Sommernitzová Magda    
Soukupová Eva    
Šikulová Simona    
Šlesingerová Ivona    
Špinarová Veronika    
Šťastná Lucie    
Veselá Renata    
Výborná Věra    
Ždánská Helena    

Personální řízení, zaměření Public relations

Čapka Ondřej    
Čonková Irena    
Gregovská Ivana    
Kolaříková Zuzana    
Krejčiříková Radana    
Löffelmannová Marta    
Ondráčková Lucie    
Ondroušek Tomáš    
Strádal Jan    
Štelclová Petra    

Personální řízení, zaměření Personální poradenství

Benediková Petra    
Beran Stanislav    
Čechová Lucie    
Dočkalová Tereza    
Dvořáková Hana    
Galušková Silvie    
Grodová Eva    
Heideová Barbora    
Holásková Lenka    
Cholastová Eva    
Jelínek Jiří    
Jonášová Petra    
Koutná Radana    
Kroupová Michaela    
Locker David    
Moudrá Veronika    
Nastoupilová Ria    
Navrátilová Šárka    
Peška Václav    
Peříková Soňa    
Suchánková Martina    
Svoboda Michal    
Vašíčková Kamila    
Vykydalová Klára    
Závišková Hedvika    

Hospodářsko-správní činnost, zaměření Daňové poradenství

Bednář Lukáš    
Bergman Luboš    
Brychta Pavel    
Bureš Marian    
Čalubová Michaela    
Čejková Martina    
Černá Lenka    
Dufková Alena    
Dundáčková Lenka    
Fadingerová Leona    
Foltýn Pavel    
Hlávková Kateřina    
Holíková Sandra    
Hubáčková Marie    
Chumelová Kateřina    
Jurčová Petra    
Kalaš Petr    
Kolníková Lucie    
Krejčí Jan    
Kropáč Štěpán    
Kříž Jakub    
Matoušek Jiří    
Migotová Pavla    
Mokrá Klára    
Musilová Lucie    
Něničková Lucie    
Odehnal Lukáš    
Pražáková Ivana    
Řehůřková Hana    
Sedláková Lenka    
Steinhauserová Lucie    
Stejskalová Kateřina    
Strmisková Kamila    
Šafářová Petra    
Štrubl Martin    
Vališová Hana    
Vašíček Pavel    
Vetr Zdeněk    
Židlík Martin    
Žlebková Marcela    

Správní činnost, zaměření Administrativa justice

Bartušková Lenka    
Benešová Silvie    
Bortlíková Lenka    
Dvořáková Jana    
Fajtová Pavlína    
Fňukalová Dagmar    
Hejdová Kateřina    
Horáčková Jitka    
Chromý Petr    
Jičínská Eva    
Kobsová Lucie    
Kostelecká Andrea    
Kotoučková Kateřina    
Lhoťanová Zuzana    
Melníková Lucie    
Mesnerová Veronika    
Nekudová Lucie    
Nováková Věra    
Oždianová Lucie    
Směřičková Hana    
Sotolářová Jana    
Strempeková Martina    
Strnadová Marcela    
Svobodová Eva    
Šošolíková Pavlína    
Špička Michal    
Talafantová Radka    
Tauthová Karolína    
Tunkrová Kateřina    
Valová Martina    
Vévodová Gabriela    

Správní činnost, zaměření Administrativa justice

Antošová Markéta    
Fojtů Miroslava    
Limberková Jana    
Sedlářová Dagmar    
Steiglová Eva    
Špalková Gabriela    
Vařechová Zuzana    
Vavřinová Jarmila    
Wegielová Oldřiška    
Správní činnost, zaměření Administrativa a právo EU
Hegerová Jana    
Horecký Zdeněk    
Knopfová Hana    
Madžarov Petr    
Richter David    
Strnadová Lenka    
Šeďa Radek    
Šmejkal Jan    
Štěpánek Jiří    
Urbanová Marie    
Vojkovský Lukáš    

Absolventi 2004

Správní činnost, zaměření Veřejná správa

Adamcová Jana    
Baginský Milan    
Bednářová Eva    
Bernátová Hana    
Derka Josef    
Fejtová Taťjána    
Florianová Terezie    
Fusová Daniela    
Havlíčková Marcela    
Horáková Dáša    
Hurdová Ivana    
Jandlová Iva    
Ježek Ivo    
Kalová Žaneta    
Kočičková Simona    
Košutová Dagmar    
Krejčí Jana    
Lošťák David    
Neubauerová Ivana    
Pelíšková Markéta    
Pospíšilová Šárka    
Prokeš Pavel    
Stojaníková Šárka    
Šimkovská Radana    
Šitavancová Andrea    
Švabíková Jana    
Tupá Vladimíra    
Veselá Miroslava    
Vláčilíková Hana    
Vlčková Erika    

Správní činnost, zaměření Veřejná správa

Adamová Jitka    
Augustýnková Taťána    
Bartáková Irena    
Bazíková Lucie    
Bělík Vít    
Blaha Lukáš    
Blažková Hana    
Blažková Vendula    
Duchoňová Jana    
Fiala Josef    
Hamříková Hana    
Hasalová Jaroslava    
Hrobárová Věra    
Kaufová Martina    
Klimešová Romana    
Kopřivová Radka    
Koudelková Jana    
Kozel Petr    
Kubínková Veronika    
Lisá Olga    
Malá Dagmar    
Masaryk Patrik    
Matějíčková Lucie    
Mlýnková Miroslava    
Novotná Lea    
Prášková Ivana    
Přidalová Renata    
Sádlo Radim    
Saitzová Michaela    
Scheiderová Jitka    
Sieglová Soňa    
Svobodová Vanda    
Synek Martin    
Šanderová Jana    
Ševčíková Jaroslava    
Šindelářová Jana    
Špačková Iva    
Štarhová Miroslava    
Utěšená Martina    
Vacenovský Petr    
Valová Simona    
Zemánková Andrea    
Zvědělíková Lada    
Hosporářsko-správní činnost, zaměření Daňové poradenství
Fučíková Klára    
Halouzková Alena    
Hanusová Petra    
Kolářová Lenka    
Moravec Jan    
Nečas Petr    
Pípalová Nikola    
Řehůřková Eva    
Sionová Erika    
Sovák Petr    
Stavělová Irena    
Šítková Lucie    
Šmerdová Pavlína    
Šustrová Miluše    

Personální řízení, zaměření Personální řízení

Bisová Klára    
Blažková Lucie    
Borovičková Helena    
Dorňáková Magdalena    
Dovrtělová Hana    
Farkašová Veronika    
Fousková Jana    
Horáčková Marta    
Huk Petr    
Janíčková Zita    
Kodys Josef    
Kovařík Pavel    
Lenartová Lucie    
Minaříková Petra    
Muthová Lucie    
Nejedlá Irena    
Prokůpková Jana    
Řezníček Petr    
Seďová Lucie    
šnejdrlová Romana    
Turková Jana    
Vítková Sabina    
Vodák Karel    
Zemánek Martin    

Správní činnost, zaměření Administrativa justice

Bartoňková Alžběta    
Cetkovská Nikola    
Daňková Simona    
Drechslerová Jarmila    
Dvořáková Kateřina    
Gurmanová Helena    
Haasová Denisa    
Heinrichová Soňa    
Horáková Lenka    
Kašparová Silvie    
Kodeš Jan    
Kolaříková Petra    
Kouřilová Petra    
Kučerová Jana    
Machačová Kristina    
Melounová Tereza    
Mičicová Jana    
Mocharová Zuzana    
Paravičiny Michael    
Pastusiaková Jana    
Pospíšilová Jana    
Prát Radek    
Rocková Lucie    
Rusnák Zdeněk    
Slintáková Petra    
Sucháňová Jitka    
Šáchová Kateřina    
Šamánková Iva    
Šímová Lenka    
Tóthová Vladimíra    
Trojáková Lenka    
Vajčner Marek    
Vávrová Jarmila    
Veselá Miroslava    
Vicenec Radek    
Vízdalová Eva    

Absolventi 2003

Správní činnost, zaměření Veřejná správa

Darmovzalová lenka    
Foltýnová Anna    
Gúthová Lenka    
Hanáková Miroslava    
Hurdová Ivana    
Junkerová Lenka    
Kolouchová Lenka    
Kolouch Jiří    
Kostihová Silvie    
Kubínová Petra    
Matějková Iveta    
Petlachová Miroslava    
Petrů Marie    
Rylichová Olga    
Sakáčová Marcela    
Spáčilová Irena    
Střechová Lucie    
Štěrbová Lucie    
Tomaštíková Jana    
Tomek Marek    
Večerová Petra    

Správní činnost, zaměření Administrativa justice
         
Bendová Simona    
Buzzi Jana    
Gronychová Petra    
Hojgrová Kateřina    
Jelínková Jiřina    
Klevetová Jitka    
Kučková Jana    
Podařilová Lucie    
Skočovská Jana    
Ševečková Miriam    
Špondr Radim    
Štanglicová Eva    
Urbánková Libuše    
Vaněčková Petra    
Vaneková Alexandra    
Vodičková Anna    

Správní činnost, zaměření Veřejná správa
Cieslar Radek    
Čermák Jan    
Mynářová gita    
Šamšulová Zuzana    
Kazdová Markéta    
Mrkvánek Ivo    
Vosmeková Helena    

Personální řízení, zaměření Personální řízení

Bartušek Karel    
Filová Gabriela    
Horáková Gabriela    
Horová Dagmar    
Hrubá Jana    
Hudlíková Andrea    
Ivan Petr    
Kořínková Martina    
Kotrbová Zuzana    
Marková Renata    
Míšenský Petr    
Nečasová Martina    
Pospíšil Martin    
Rakušan Martin    
Sedlář Pavel    
Sosnarová Romana    
Šírová Lucie    
Tesařík Tomáš    
Tichý Tomáš    
Trubelíková Monika    

Absolventi 2002


Správní činnost, zaměření Veřejná správa

Andrýsková Markéta    
Beníčková Marcela    
Galetka Karel    
Galušková Silvie    
Janoušek Petr    
Kapoun Milan    
Kmentová Jana    
Knotková Lenka    
Kobzová Věra    
Kornhäuser Jan    
Kvapilíková Petra    
Lišková Iva    
Maršalík Daniel    
Mojžíšová Hana    
Musilová Martina    
Novotná Doubravka    
Slováková Gabriela    
Spáčilová Markéta    
Svánovská Eva    
Šichtařová Ilona    
Šušáková Radka    
Tomková Irena    
Vagnerová Lucie    
Veselá Jana    
Všetičková Barbora    
Zajíčková Milena    
Vítková Monika    
Šindlerová Dagmar    
Kopová Petra    
Abrman Jaromír    
Bartošková Kateřina    
Foukalová Vladimíra    
Fraňo Jaroslav    
Hobza Tomáš    
Holobrádková Petra    
Humplíková Eliška    
Jankovičová Zdeňka    
Mateiciucová Markéta    
Novosad Zdeněk    
Pěnčíková Miroslava    
Polášková Drahomíra    
Straková Pavlína    
Šinogl Lukáš    
Vyhnálková Ivana    

Hospodářsko-správní činnost, zaměření Správa majetku

Adam Miloslav    
Balíková Andrea    
Böhm Jan    
Cetkovská Sylvie    
Čechová Martina    
Hájek Milan    
Koutný Ondřej    
Kříž Milan    
Látal Jindřich    
Lopaurová Alena    
Maška Michal    
Mlátilíková Lenka    
Novotná Irena    
Novotný Marek    
Skálová Yvonne    
Surovík Václav    
Šebestová Simona    
Vokřínek Tomáš    
Zeman Miroslav    
Pokorná Blanka    

Personální řízení, zaměření Personální řízení

Bílek Jaroslav    
Blažková Vladimíra    
Briolová Hana    
Dědečková Petra    
Fridrichová Petra    
Geršl Miroslav    
Glogar Petr    
Hronková Květoslava    
Jelínková Simona    
Klímová Marcela    
Lorencová Zuzana    
Nosková Petra    
Pelikánová Lenka    
Smolová Jana    
Sychrová Veronika    
Šilhánek Jiří    
Šlégrová Gabriela    
Štefanová Eva    
Trnečková Marie    
Vašková Kateřina    

Hospodářsko-správní činnost, zaměření Daňové poradentsví

Adamec Petr    
Barošová Kristýna    
Dvořáková Magda    
Halásová Pavla    
Horváthová Renata    
Hudečková Tereza    
Charvát Michal    
Jadczak Alexandr    
Jelínková Zuzana    
Kacerová Renata    
Krytinářová Eva    
Křížová Martina    
Kubějová Anna    
Lutonská Kateřina    
Mazánek Petr    
Mottlová Jitka    
Nedvědová Jitka    
Polák Petr    
Prudík František    
Rožnovská Jana    
Sedláčková Ludmila    
Slámová Eva    
Soukal Tomáš    
Široká Jana    
Špondr Martin    
Veselá Jitka    
Zelenáková Markéta    

Správní činnost, zaměření Administrativa justice

Bartošová Zuzana    
Baštová Jana    
Bučková Petra    
Bulíčková Martina    
Drlíček Martin    
Drybčák Jiří    
Havlíčková Radka    
Havlíčková Renata    
Kadrnožková Jana    
Kelnerová Tereza    
Klaudinger Marcel    
Kominková Karin    
Kopincová Kateřina    
Krátká Vladěna    
Kučera Jiří    
Kuchtová Jana    
Lepka Jiří    
Lošťáková Marie    
Musilová Zuzana    
Oczadlá Johana    
Pernicová Iveta    
Plešková Kamila    
Preisachová Magdaléna    
Pustějovský Jan    
Sladká Bohumila    
Špatná Gabriela    
Vacková Kateřina    
Vašková Soňa    
Vondráková Kateřina    
Vykydalová Jitka    
Zahrádková Martina    
Kožíková Darina    
Malotová Ivana    
Nejedlíková Pavla    
Šášková Ivana    

 

Absolventi 2001

Správní činnost, zaměření Veřejná správa - DE - dvouleté studium

Andrlová Michaela    
Balcar Luboš    
Bémová Zuzana    
Cagášková Zuzana    
Dittrichová Erika    
Fučík Luboš    
Haluza Tomáš    
Handl Martin    
Holubová Eva    
Chleboradová Blanka    
Jelínek Jaroslav    
Kadlec Miloš    
Kopová Petra    
Kosourová Iva    
Lečbych Petr    
Máša Pavel    
Pazderová Růžena    
Petrů Vladimír    
Smílková Magda    
Soukal Libor    
Střeštíková Šárka    
Svobodová Alena    

Správní činnost, zaměření Veřejná správa - DÁ - tříleté studium

Brandstätterová Jarmila    
Lenzová Irena    
Müllerová Hana    
Nováčková Alexandra    
Špaková Taťána    
Švančarová Michaela    
Vavrušová Ivana    
Vykydalová Miroslava    
Zemčíková Jana    

 

Správní činnost, zaměření Administrativa justice - DE - dvouleté studium

Bažantová Olga    
Bedřichová Lenka    
Bínová Michaela    
Blahůšková Nikola    
Bocková Kateřina    
Borpvková Věra    
Brázdová Kateřina    
Burneková Sabina    
Cihlářová Věra    
Černý Vlastimil    
Čmochová Pavla    
DjoudiováLinda    
Dobrovolná Edita    
Dočekalová Martina    
Doležalová Pavla    
Dvořáčková Monika    
Dvořáková Petra    
Faltýnková Hana    
Florianová Iva    
Gabrhel Patrk    
Gabrielová Jana    
Hanzíková Ludmila    
Herkner Zbyněk    
Hladíková Blanka    
Holacká Veronika    
Holoubková Bohdana    
Honová Radana    
Hrstková Kateřina    
Hruška Jiří    
Hřibová Magdaléna    
Janíčková Ilona    
Jedličková Denisa    
Karbašová Eva    
Klusáčková Jana    
Kolaříková Iva    
Kopečková Svatava    
Kozumplíková Věra    
Kožíková Darina    
Krajčová Katarína    
Králíková Tereza    
Kubíčková Markéta    
Kučera Přemysl    
Lagová Martina    
Lenartová Lenka    
Lepař Jan    
Letochová Pavla    
Lukasová Jiřina    
Lukeš Jaroslav    
Maděrová Veronika    
Malotová Ivana    
Mehidi Naoui Veronika    
Mičková Lada    
Míchal Jaroslav    
Miklovičová Šárka    
Nejedlá Lucie    
Nejedlíková Pavla    
Němcová Eva    
Němec Petr    
Nestrojová Eva    
Nováková Anna    
Nováková Lenka    
Nováková Petra    
Novotná Klára    
Nuzíková Monika    
Pavlovec Jiří    
Pechancová Kateřina    
Pěničková Kateřina    
Plachá Monika    
Poděbradská Marcela    
Podolský Ondřej    
Presová Pavla    
Reháková Lucie    
Robotková Magda    
Rössler Lukáš    
Rouchalová Žaneta    
Selucký Aleš    
Slámová (Špačková)Lucie    
Sobotková Radmila    
Šemrová Hana    
Šišáková Jitka    
Škodová Markéta    
Štěpánková Petra    
Trávníčková Hana    
Veisová Lenka    
Vlček Martin    
Výmolová Lucie    
Zakopalová Jana    
Zápotočná Petra    
Zvolenská Iveta    

 

Správní činnost, zaměření Administrativa justice - DÁ - tříleté studium

Blahová Světlana    
Burešová Ilona    
Cyrnerová Lenka    
Filák Otakar    
Jankůjová Miroslava    
Kuboňová Monika    
Mikysková Pavlína    
Rosendorf Radim    
Střihavková Monika    
Štolová Martina    
Tománek Martin

 

Personální řízení - DE

 

Bačáková Jana

Balážová Jana

Ďurčová Lucie

Halmová Kateřina

Chudá Andrea

Jindrová Petra

Jura Aleš

Klementová Veronika

Kobedová Radka

Kubínová Radka

Lokvencová Michaela

Mali Margita

Neugebauerová Ladislava

Nič Pavel

Plevač Jiří

Prosecká Marie

Rejmonová Ivana

Slezáková Zita

Stávek Filip

Stříbrná Alena

Šebelová Jana

Šmýdová Radka

Štefánek Petr

Ušiaková Simona

Voráčová Helena

Wolf Josef

Zeisková Kateřina

Zichová Markéta

 

Hospodářsko-správní činnost - DE

zaměření: Daňové poradenství

 

Andrýsková Zuzana

Bártová Zuzana

Budíček Jindřich

Burhanová Sylva

Byrtusová Lucie

Drápela Michal

Držálková Lenka

Effenberger Miroslav

Frantová  Vladislava

Gahura Martin

Hlaváčová Iveta

Hlavinková Silvie

Hošek Miloš

Jinková Jana

Kameníková Radka

Kolářová Ivana

Kolbábková Klára

Kopřivová Martina

Košíčková Kateřina

Košuličová Magda

Kroupová Kateřina

Kuchařová Silvie

Machačová Kateřina

Málková Veronika

Mana Stanislav

Matulová Radka

Moravcová Klára

Najmanová Marcela

Nezveda Martin

Nikodýmová Andrea

Ondrisková Zuzana

Ondřej Martin

Pagáčová Petra

Pallová Petra

Paulík Karel

Peturová Lucie

Prudík Marek

Rozkopal Přemysl

Skoupá Jitka

Suchomelová Věra

Suchý Pavel

Svatoňová Denisa

Šenkapoul Petr

Šmidrkal Jan

Šrajtlová Lenka

Švaňhalová Iva

Trnová Michaela

Trtílková Lenka

Tvardková Petra

Valachová Lucie

Vendolský Ondřej

 

Hospodářsko-správní činnost - DE

zaměření: Správa majetku

 

Bajerová Martina

Cvrkalová Jana

Čábelka Lukáš

Daňková Eva

Daňková Věra

Františková Pavla

Jantošovič Karel

Jaremčuková Kamila

Keprt Daniel

Keprt Jaroslav

Kleinová Jitka

Kouřilová Eva

Kváš Petr

Kyprý Miroslav

Levíčková Danuše

Loup Miroslav

Matúšů Martina

Měšťan Jiří

Najtová Miluše

Navrátil Tomáš

Němec Petr

Omelková Jitka

Pípová Jitka

Rýparová Lucie

Schwarz Petr

Slavíček Jan

Sýkorová Martina

Šťastná Eva

Šulc Zdeněk

Váňa Michal

Vaňková Lucie

Vokálová Miluše

Záleský Miloš

Žbánková Petra

  

Kontakt Brno

Veřejně správní akademie
- vyšší odborná škola
, s.r.o.

Filipínského 1
615 00 Brno

tel.: +420 548 215 829
e-mail: vsa@vsa.cz

Mapa Brno

mapa brno

Informační systém školy

isvos prihl