INFORMAČNÍ SYSTÉM

Návod na přihlášení do Informačního systému "ISVOŠ"

1. Otevřete si v internetovém prohlížeči stránku http://vsa.isvos.cz. Zde Vám vyskočí okénko upozorňující na přístup   na  zabezpečené stránky. Zde "odkliknete" "Ano", že chcete pokračovat dále.

2. Poté, co úspěšně dokončíte krok 1., se Vám zobrazit nové okno "Zadat síťové heslo".

image002

Zde vyplníte Vaše uživatelské jméno, což je Vaše příjmení psáno malými písmeny s diakritikou (pokud jste si je již dříve nezměnili) a heslo. Pokud se přihlašujete poprvé, tak Vaše heslo je Vaše rodné číslo vč. lomítka. V tomto případě budete vyzváni k zadání Vašeho nového hesla, jeho potvrzení a opětovnému přihlášení.

3. Pokud jste úspěšně dokončili bod 2., jste přihlášeni do informačního systému. Zde se Vám zobrazí 6 záložek, mezi nimiž je záložka "Zkoušky" (3. zleva). Kliknete-li na tuto záložku, zobrazí se Vám všechny předměty, které jsou klasifikovány jako zkouška.

image004

4.Nyní již stačí vybrat předmět u kterého se chcete přihlásit na zkoušku a kliknutím na tlačítko "Zobrazit termíny" u tohoto předmětu se Vám zobrazí všechny vypsané termíny

image006

Nyní již stačí kliknout na tlačítko "Přihlásit". Pokud tak učiníte, tak informační systém Vás na tento termín přihlásí a dále se o nic již nemusíte starat. V případě, ze se na termín nemůžete přihlásit, tak si zkontrolujte, zda-li nejste již na nějaký jiný termín k této zkoušce přihlášeni nebo, zda-li není tento termín již plně obsazen. Počet přihlášených studentů a kapacitu termínu zjistíte, když se podíváte u příslušného termínu do sloupečku "Počet studentů". Pokud nenastal žádný z těchto případů, tak kontaktujte správce počítačové sítě VSA.

POZOR!
Po ukončení práce s informačním systémem pozavírejte všechna okna Vašeho internetového prohlížeče!

Kontakt Brno

Veřejně správní akademie
- vyšší odborná škola
, s.r.o.

Filipínského 1

615 00 Brno

Vchod do budovy z ulice Rokycanova 2

tel.: 548 215 829

mobil:+420 737 236 912

e-mail: vsa@vsa.cz

Mapa Brno

Informační systém školy

isvos prihl